Kontakt


 Godziny pracyTelefon

Anna Norejko

Dyrektor
Olsztyńskiego Centrum Pomocy Dziecku
 89 527 90 12

Rafał Zapadka

Wicedyrektor d/s placówek OCPD
 89 527 90 12
wew. 37
e-mail: r.zapadka@ocpd.edu.pl

Jacek Zmysłowski

Wicedyrektor d/s edukacji OCPD
Poniedziałek - Piątek
0730- 1530
89 527 90 12
wew. 39
e-mail: j.zmyslowski@ocpd.edu.pl

Beata Schelski

Pedagog - Pogotowie Opiekuńcze
Poniedziałek - 0730- 1900
Wtorek - 0730- 1730
Środa - 0730- 1730
Czwartek - 1400- 1730
Piątek ---
Sobota - 0900- 1400
89 527 90 12
wew. 52
e-mail: b.schelski@ocpd.edu.pl

Anna Pikoluk

Psycholog - Pogotowie Opiekuńcze
Poniedziałek - 0830- 1600
Wtorek - 0900- 1400
Środa - 0800- 1300
Czwartek - 0830- 1500
Piątek - 1000- 1400
89 527 90 12
wew. 33
e-mail: a.pikoluk@ocpd.edu.pl

Barbara Dajnowska

Pracownik socjalny - Pogotowie Opiekuńcze
Poniedziałek - 0830- 1600
Wtorek - 0730- 1530
Środa - 0700- 1530
Czwartek - 0730- 1530
Piątek - 0700- 1500
wew. 32
e-mail: b.dajnowska@ocpd.edu.pl

Beata Bielecka

Pedagog - Dom dla Dzieci W Parku
Poniedziałek - Piątek
0800- 1600
wew. 43
e-mail: b.bielecka@ocpd.edu.pl

Anna Mackiewicz

Psycholog - Dom dla Dzieci W Parku
Poniedziałek - 1230- 1500
Wtorek - 1200- 1500
Środa - 1100- 1500
Czwartek - 0900- 1700
Piątek - 0800- 1600
89 527 90 12
wew. 46
e-mail: a.mackiewicz@ocpd.edu.pl

Dorota Rojek

Pracownik socjalny - Dom dla Dzieci W Parku
Poniedziałek - Piątek
0715- 1515
89 527 90 12
wew. 32
e-mail: d.rojek@ocpd.edu.pl

Małgorzata Dawid

Pielęgniarka
Poniedziałek - 0715- 1515
Wtorek - 0700- 1500
Środa - 0900- 1700
Czwartek - 0715- 1515
Piątek - 0715- 1515
89 527 90 12
wew. 44
e-mail: m.dawid@ocpd.edu.pl